^
22.08.2020 | 15:00 | P | Střešovice
SK Střešovice 1911
Mladší dorost (U17)
2:4
[2:1]

Dorost vyhrál třetí zápas v řadě. Proti Střešovicím tým otáček výsledek.

Střešovice - Mladší dorostenci FCPK se připravují na blížící se start přeboru Prahy. A zvítězili i ve třetím přípravném zápase. Po výhrách nad Minichovohradištský SK a FC Zličín zvládli i match v sousedních Střešovicích. O čtyři branky se postarali čtyři střelci - kapitán Jusko, La Cognata, Bauer a Dimitrov.


Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Třetí přípravný zápas už přinesl herní zlepšení. V obranné řadě jsme dokázali docela kvalitně a v klidu kombinovat, ale bohužel jsme málokdy dokázali kombinaci přenést přes záložní řadu k útoku. Zápas byl z obou stran velice bojovný a ve vysokém tempu. Soupeř nám nenechal metr na hřišti zadarmo, ale to jsme naštěstí dokázali i my. Zápas byl ve vysokém tempu nahoru dolu se šancemi na obou stranách. Nutno pochválit našeho brankáře Hrubého, který nás v druhém poločase zachraňoval skvělými zákroky. Opět se projevila týmová morálka a chuť zvítězit, což je nejsilnější přednost týmu. Musím pochválit i našeho kapitána Tobiáše Juska, který svým přístupem strhnul celý tým a pod jeho vedením si nikdo nedovolí nic vypustit a zároveň nám velice pomohl i jeho individuální výkon. Kluci mají zdravé sebevědomí a bojují na hřišti jeden za druhého. Dobré je, že i herní kvalita pomalu stoupá.

Bilance letní přípravy: 3 (3-0-0), skóre: 13:6

Tabulka střelců letní přípravy: 3-Jusko Tobiáš, 2-Sellers, La Cognata, 1-Bauer, Dimitrov, Mareš, Khan, Duun, Jusko Jonáš

 

Sestava

Amitai (41. Hrubý) - Tvrdík, Valenta, Vlach, Zima - Mareš, Sellers, Jusko T. - Dunn, Khan, Jusko J. Hokejové střídání: Bauer, La Cognata, Dimitrov. Trenér: Jan Kozlík.

Góly

Jusko Tobiáš (0:1), Bauer (2:2, as. La Cognata), Dimitrov (2:3, as. Jusko Tobiáš), La Cognata (2:3)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Amitai Rafael40---
Bauer Maxim Justin801--
Dimitrov Matyáš801--
Duun Frederik80---
Hrubý Lukáš40---
Jusko Jonáš80---
Jusko Tobiáš801--
Khan Aimal80---
La Cognata Ciya801--
Mareš Jakub80---
Sellers George80---
Tvrdík Tomáš80---
Valenta David80---
Vlach Tomáš80---
Zima Lukáš80---

http://www.nasregion.cz/