TJ Junior Praha
0:4
[0:3]

První zápas v přeboru dorost zvládl skvěle. Vyhrál 4:0 nad Juniorem.

Malešice - Nedělní podvečer na malešické umělé trávě TJ Junior Praha byl úspěšným pro tým starších dorostenců FC Přední Kopanina. Ti ve své premiéře ve vyšší soutěži (přebor Prahy) zvítězili jednoznačně 4:0. Branky dávali dvě Müftüler, po jedné Jusko Jonáš a Posukan. Za týden hraje dorost opět venku, tentokráte v Hostivaři.

Hlas trenéra - Ladislav Smatana:

Hráli jsme soustředěně od začátku, drželi taktické pokyny, navzájem si na hřišti pomáhali. Jsem velmi rád za výkon mladších hráčů U17, kteří ten zápas v první půli zlomili a udělali první dvě banky. Ve druhém poločase do 70. minuty jsme drželi standard, pak jsme se uspokojili vedením, přestali hrát soustředěně a začali dělat chyby, které soupeř nepotrestal i díky výborným zákrokům Šafaříka. Úplně mohu být spokojen až když hráči udrží standard celých 90 minut a na tom budeme pracovat. Utkání jsme však měli pod kontrolou. Obrovská posila byl Jan Bělohradský, který se připravuje už s muži a jeho progres je evidentní. Pro nás to byl klíčový hráč zápasu!

Šafařík - Zima, Tržický, Selinger, Posukan - Kumar - Jusko Jonáš (71. Vlach), Müftüler, Bělohradský, Kuttner - Dimitrov. Trenér: Ladislav Smatana.

36. Müftüler z penalty (0:1, as. Jusko J.), 42. Jusko Jonáš (0:2), 44. Posukan (0:3, as. Müftüler), 56. Müftüler (0:4)