FC Tempo
3:2
[0:0]

Neúspěšná příprava s Tempem. Kopanina prohrála na Lhotce 2:3.

Lhotka - Sympatická první půle, rozpaky po přestávce. Fotbalisté FCPK prohráli v osmém přípravném utkání na umělé trávě FC Tempo s domácím týmem 2:3. Poločas byl bezbrankový. Kopanina šla do vedení z penalty Vágnerem, pak však Tempo rychle otočilo skóre a Urban v závěru už jen korigoval výsledek svým šestým "zimním" gólem. Do startu přeboru už čeká na Kopaninu jen generálka s Nespeky.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Líbil se mi první poločas, kde jsme měli proměnit své šance, ve druhém jsme byli horším týmem. Slabší druhá půle nás pronásledovala i v předchozích zápasech. Mrzí mě zranění Robina Huleše, jehož koleno nevypadá na krátkou pauzu.

Bilance zimních přípravných utkání: 8 (4-0-4), skóre: 25:20

Příbram dor.-FCPK 3:1 (Zemánek), více o zápase

Meteor dor.-FCPK 5:4 (Janíček, Boček, Vágner, Čihák), více o zápase

Vyšehrad dor. - FCPK 1:3 (Kučera, Janek, Řežábek), více o zápase

Tatran Rakovník - FCPK 0:3 (Urban 2x, Řežábek), více o zápase

Motorlet dor. - FCPK 1:5 (Machálek 2x, Boček, Urban, Mejdr), více o zápase

Spartak Průhonice - FCPK 3:6 (Urban 2x, Vágner, Mařík, Machálek, Janíček) více o zápase

SK Hřebeč - FCPK 4:1 (Zemánek) více o zápase

FC Tempo - FCPK 3:2 (Vágner, Urban)