29.01.2020 | 19:00 | P | Tatran Rakovník
Tatran RAKO Rakovník
0:3
[0:3]

Cenný skalp divizního Tatranu Rakovník pro FCPK. Za poločas bylo hotovo.

Rakovník - Na umělé trávě Tatranu Rakovník si fotbalisté Přední Kopaniny připsali cenné vítězství zimní přípravy. Domácí divizní tým přehráli bez inkasované branky 3:0. Všechny góly padly už v prvním poločase, když dva dal Urbana a jeden Řežábek. V dalším přípravném utkání čeká na modročervené dorost Motorletu.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Odehráli jsme s divizním soupeřem vynikající utkání, zejména 1. poločas byl přesně podle našich představ, kdy jsme dokázali již na soupeřově polovině získávat velké množství míčů a v podstatě jsme celý poločas měli herní i výsledkovou kontrolou a měli jsme ještě další možnosti k navýšení vedení. I ve druhém poločase navzdory častým střídáním jsme byli aktivnější mužstvem a chyběla jen lepší koncovka. Přesto jsme dokázali celé utkání běhat, což byl cíl předcházejících PU s dorosteneckými soupeři.

Bilance zimních přípravných utkání: 4 (2-0-2), skóre: 11:9

Příbram dor.-FCPK 3:1 (Zemánek), více o zápase

Meteor dor.-FCPK 5:4 (Janíček, Boček, Vágner, Čihák), více o zápase

Vyšehrad dor. - FCPK 1:3 (Kučera, Janek, Řežábek), více o zápase

Tatran Rakovník - FCPK 0:3 (Urban 2x, Řežábek)

Tabulka střelců FCPK v zimní přípravě:

2-Urban, Řežábek, 1-Čihák, Zemánek, Janíček, Boček, Vágner, Kučera, Janek

Příští zápas:

SK Motorlet (dorost) - FCPK (středa, 5.2., 19:15, Motorlet UMT)

I.poločas: Mačí - Karbulka, Tržický, Huleš Robin, Flaks - Zadina - Zemánek, Boček, Vágner, Řežábek - Urban. II.poločas: Mačí - Karbulka (65. Zemánek), Tržický (65. Huleš Robin), Brabec, Flaks (65. Boček) - Zadina (65. Vágner) - Hollmotz, Blažek, Janíček, Vik - Machálek. Trenér: Daniel Vott.