SK Ďáblice
0:2
[0:1]

Druhá výhra v řadě starších žáků. Opět bez obdržené branky.

Ďáblice - Po výhře nad FAA Zbura zvládli starší žáci bezvadně i další zápas. V 6.kole přeboru Prahy si poradili na stadiónu SK Ďáblice s domácím týmem 2:0. Svěřenci trenérů Čadka a Kozlíka už podruhé v řadě neinkasovali a v tabulce jim patří sedmá příčka s vyrovnanou bilancí 3 výhry, 3 prohry. Teď je čeká Radotín, který má o bod více.

Hodnocení zápasu v Ďáblicích - Jan Kozlík (trenér):

Do zápasu jsme šli s nejsilnější možnou sestavou a plně obsazenou lavičkou náhradníků, což je dobrý základ pro kvalitní výkon. Nastoupili jsme ve stejné formaci jako proti FAA Zbury s dvěma hrotovými útočníky. Celý zápas jsme drželi balon a soupeře pustili na naší polovinu jen málokdy. Vytvořili jsme si tolik šancí, že se snad ani nedali spočítat. Přesto jsme vedli v poločase pouze 1:0. Druhý poločas se nesl v podobném duchu naší obrovské aktivity a velké kvality obzvlášť ve středu hřiště. Musím pochválit i dobrý výkon obrany i obou brankařů, kteří se vystřídali v poločase. Horší pak byla naše finální fáze, kdy jsme nedávali více než tutovky. Výsledek 2:0 není zasloužený, ale výhra zcela určitě ano.

Amitai (36. Carvan) - Tvrdík, Ljunggren, Laštovka, Novák - Mareš - Duun, Sellers, Čvirk - Khan, Zavadil. Hokejové střídání: Bíro, Smejkal, Kišš, Benedikt, Bauer. Trenéři: Daniel Čadek, Jan Kozlík.

20. Khan (0:1, as. Duun), 38. Benedikt (0:2, as. Duun)