TJ Sokol Řepy
0:14
[0:7]

Dorostenci postupují v poháru. V první kole výrazně přehráli Sokol Řepy.

Řepy - První kolo poháru Prahy v kategorii starší dorost spojilo fotbalisty Sokola Řepy a hostující Přední Kopaninu. Střetnutí dvou týmů, které se potkají i v mistrovské soutěži, přineslo jasnou výhru týmu pro Kopaninu. Modročervení udrželi čisté konto a naopak soupeři nasázeli čtrnáct branek. Ve druhém kole poháru narazí Kopanina doma na Zličín (18.9.).

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Jedná se o první výhru našeho nově sestaveného týmu, máme radost. Sahali jsme po vítězství už v obou mistrovských zápasech, ovšem byla z toho pouze remíza a dokonce prohra. Přišlo to až nyní v poháru. Soupeře jsme přehráli a s potěšením kvituji, že jsme s chutí odehráli oba poločasy navzdory vysokému vedení už po první půli (7:0). Hráči se snažili o styl "nedržení " míče, který by měl chodit z nohy na nohu po dvou dotycích. Tradičně nejdéle se s ním mazlil Ali Műftűler, ale po domluvě se ve druhé půli výrazně zlepšil a navíc přidal pět branek ! Hattrick přidal DžejBí, dokonce proměnil svou první penaltu v životě. Jsme rádi, že zůstáváme v poháru i pro druhé kolo, je to motivace.

Šafařík (K, 46. Hrubý) - Kumar, Tržický, Lešner, Susa - Voborský - Bělohradský, Vandůrek, Műftűler, Dvořák - Horák. Hokejové střídání: Zima, Řešátko.