^
15.09.2019 | 16:30 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2:1
[0:0]

Tobiáš Jusko vystřelil hlavou tři body proti Ďáblicím. Dorost opět vítězí.

Přední Kopanina - Mladší dorostenci zvládli bezvadně start do nové sezóny. Přivezli tři body z Bohnic a potvrdili to doma proti Ďáblicím 2:1. Všechny branky padly ve druhé půli. Nejprve skóroval domácí Posukan, pak hosté srovnali z penalty, ale v závěru Tobiáš Jusko hlavou po centru Vandůrka zajistil Kopanině další tři body do tabulky.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Tvrdé utkání, méně fotbalové. Záložníci ani jednoho týmu nedokázali udržet hru na zemi do kombinace, nám pro tuto disciplínu chyběl zraněný Ali Müftüler, byl to převážně boj o každý metr. Vyhráli jsme, protože jsme měli větší vůli po vítězství, hráli jsme v domácím prostředí a rozhodující branku jsme tam prostě dotlačili. V průběhu zápasu jsme měli více příležitostí a naše výhra je zasloužená. Soupeř skóroval z pokutového kopu, který jsme mu darovali. Máme po dvou kolech dvě výhry, navíc vždy vybojované v závěrech utkání, je vidět že mužstvu není výsledek lhostejný a hrajeme až do konce. Musíme to však potvrzovat v každém dalším zápase. Děkujeme za výpomoc hráčům Sellers a Khan ze starších žáků.

 

Sestava

Hrubý - Zima, Barna (K), Tržický, Sládek - Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš, Vandůrek, Dimitrov - Řešátko, Posukan. Hokejové střídání: Khan, Sellers. Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

44. Posukan (1:0, as. Khan), 78. Jusko Tobiáš (2:1, as. Vandůrek)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Barna Mikuláš80---
Dimitrov Matyáš80---
Hrubý Lukáš80---
Jusko Jonáš80---
Jusko Tobiáš801--
Khan Aimal80---
Posukan Daniil801--
Řešátko Jakub80--
Sellers George80---
Sládek Adam80---
Tržický Tomáš80---
Vandůrek Lukáš80---
Zima Lukáš80---

www.tiskdo1000.cz