07.09.2019 | 15:30 | M | Uhříněves
1:9
[1:3]

Starší žáci jeli k premiéře na druhý konec Prahy, ale v Uhříněvsi vysoko zvítězili.

Uhříněves - Nejdelší cesta za utkáním v rámci sezóny potkala starší žáky hned v úvodním kole. Představili se na stadiónu Čechie Uhříněves. Výlet však nakonec měl i šťastný návrat. Kluci přivezli domů k letišti tři body za vysokou výhru 9:1. Úspěšná premiéra u týmu trenérů Kozlíka s Čadkem !

Komentář trenéra - Jan Kozlík :

Do zápasu jsme šli v novém rozestavení a s novým pojetím hry založeném na kombinaci s využitím středu hřiště bez zbytečných nákopů, které kluci velmi dobře pochopili a rychle se s tím sžili. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a odměnou nám byl brzký gol ve 3. minutě po útoku po křídle, který vedl Smejkal a připravil balon před branku Dunnovi. Od začátku jsme diktovali tempo a tvar hry my s balonem na kopačkách a dobrou kombinací jsme se dostávali k brance soupeře, ale trestuhodně jsme šance mařili nebo nedohrávali do konce. Z naší aktivity vyústily další dvě branky a poločas vypadal téměř jednoznačně, až na pár ojedinělých náznaků soupeře na ohrožení naší brány. Tři minuty před poločasem jsme vytvořili zbytečnou chybu v obraně, která znamenala ztrátu míče a následný faul na hranici velkého vápna Bírem, který obdržel žlutou kartu. Soupeř z následného přímého kopu snížil na 1:3 a domácí nás dostali do konce poločasu pod tlak, který jsme přežili. V poločase jsme si řekli pár pokynů, uklidnili jsme se a chtěli jsme vstoupit do druhého poločasu opět aktivně, což se nám podařilo a ve druhé minutě 2. poločasu jsme zvýšili na 4:1. Od té doby jsme opět hru naprosto ovládli a odměnou za naší aktivitu bylo dalších 5 branek do sítě domácích. Zápas jsme zaslouženě vyhráli 9:1.

Carvan - Řešátko, Bauer, Laštovka, Novák - Mareš - Smejkal, Čvirk, Sellers, Benedikt - Duun. Hokejové střídání: Bíro, Kišš, Matějka, Khan. Trenéři: Jan Kozlík, Daniel Čadek.

4. Dunn (0:1, as. Smejkal), 14. Čvirk (0:2, as. Benedikt), 18. Dunn (0:3), 42. Sellers z pen. (1:4), 44. Dunn (1:5, as. Smejkal), 46. Sellers (1:6, as. Dunn), 62. Khan (1:7, as. Sellers), 70. vlastní Oulický (1:8), 73. Laštovka (1:9, as. Sellers)