TJ Sokol Stodůlky
7:11
[0:0]

Hodnocení trenéra - Dominik Ponc:

Oba týmy se za začátku hodně hledaly, více my, protože soupeř asi více zvyklý. Deset minut nijaké, než se kluci sžili s jinými parametry hřiště. Celý zápas lépe kombinovali, dobří na míči. Vedoucí gól nás ukolébal, pár minut nato dostali na 1:1. Vyrovnání nás nakoplo, po hezkých akcích vedli 4:1 a zase útlum a snížení na 3:4. Pak definitivní trhák. Dostávali jsme góly z našich laciných chyb. Neproměnili velké množství šancí, koncovku musíme výrazně potrénovat. Druhý poločas téměř dvacet minut nepustili za půlku. Moc se mi líbil George, dobře mluvil, organizoval. Fotbalově lepší, hezké kombinace. Dobrá příprava, zase něco jiného než jsme zvyklí, kluci hodně na balónu, soupeř kvalitní, líbilo se mi, že když prohrávali, tak to nezabalili.

Man of the match: George Sellers, Frederik Duun

Hrubý - Cigánek, Laštovka - Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš, Zima - Dimitrov, Duun. Hokejové střídání: Sellers, Monteiro, Mareš. Trenér: Dominik Ponc.