01.03.2019 | 19:00 | T | FC Zličín | FC Zličín - turnaj MD 2019
FC Zličín
3:4
[0:3]

Dorostenci v zimním turnaji Zličína porazili domácí výběr

Zličín - Zimní turnaj ve Zličíně pokračoval pátým kolem. Kopanina vyzvala domácí Zličín se kterým se pere o medailové příčky. Byla z toho výhra modročervených, kteří však připustili po jasně vyhraném poločase ve druhé půli trochu drama.

Hodnocení trenéra - Martin Brabec:

Na utkání se s místním rivalem jsme se sešli v relativně dobrém počtu hráčů. Mohli jsme zároveň nasadit skoro to nejlepší co máme, když nám chyběli jen dva hráči ze základní sestavy. Pro tento zápas jsme zvolili stejné rozestavení, které se nám osvědčilo i v minulém zápase. A bylo to znát hlavně ve středu hřiště, který jsme měli velmi slušně obsazený a když se k tomu přidaly i solidní náběhy na útočné polovině, přineslo to své výsledky. Poločas pro nás skončil velmi příznivě. Bohužel v tom druhém jsme trochu polevili a po naší chybě jsme nechali soupeře snížit. Tento vstřelený gól soupeře evidentně namotivoval a my jsme začali vyklízet hřiště. Naštěstí jsme závěr zápasu zvládli, i díky tomu, že jsme dokázali vstřelit ještě jeden gól a soupeř i přes další snížení už zápas nevyrovnal. Nutno dodat, že šancě k tomu měl opravdu velké. Celkově ale musím celé mužstvo pochválit a to hlavně proto, že jsme v zápase dokázali být agresivnější než soupeř a že jsme dokázali zápas zvládnout i v hlavách po psychické stránce.

Šafařík - Bělohradský, Tržický, Lešner - Vandůrek - Olda, Vízner, Schierreich, Kuttner - Bekturganov, Posukan. Hokejové střídání: Duun, Řešátko, Štumpa. Trenér: Šimon Vik.

Kuttner (0:1, Vízner), vlastní (0:2), Bekturganov (0:3), Olda (2:4, as. Posukan)