^
23.03.2019 | 12:30 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
FK Loko Vltavín a.s.
8:0
[4:0]

Přední Kopanina - Mladší dorostenci Přední Kopaniny vstoupili do jarní části své soutěže vítězně, když na vlastním hřišti porazili v tabulce poslední a "nulabodový" Loko Vltavín vysoko 8:0. Téhož soupeře na podzim porazili na jeho hřišti v Holešovicích 9:0!


Hodnocení trenéra (Šimon Vik): 

Dnešní utkání musím nakonec hodnotit spíše kladně, protože ještě pár hodin před výkopem to kvůli velkému počtu omluvenek nevypadalo s dostatečným počtem hráčů nijak růžově, nakonec nám ale vypomohli kluci ze starších žáků, za což jim patří obrovské díky.

Na úvodní zápas to splnilo svůj účel. Vyhrálo se, hráči si zastříleli, mohli kombinovat a do dalších zápasů, tak mohou vstoupit v dobrém rozpoložení.

V úvodu zápasu jsme nehráli dobře a soupeř se tak dostal do pár nebezpečných situací. Ve finální fázi se ale ukázalo proč Vltavín doposud nezískal jediný bod a své příležitosti neproměnil. 

My jsme se do utkání dostávali pozvolna. Zvykali jsme si na přírodní povrch a odlišný odskok oproti umělé trávě. Nakonec jsme ale v zápase dominovali, vstřelili osm branek a vyhráli.

Líbilo se mi, že jsme hráli až do závěrečného hvizdu a nepřestali hrát ani za rozhodnutého stavu. Nutno však podotknout, že i z veškeré úcty k našemu soupeři, to dnes nebylo utkání, které by nás mělo nějak výrazně prověřit. Taková utkání teprve přijdou...

Radost mi tak spíše než vysoká cifra svítící na tabuli ukazatele skóre udělal fakt, že jsme hráli aktivně a nebáli se kombinovat, a také povedené individuální výkony Alberta Víznera a starších žáků Tobiáše Juska a Vendy Laštovky.

Sestava

Šafařík - Bělohradský, Vandůrek, Tržický, Susa - Hollmotz, Jusko, Vízner, Kuttner - Müftüler, Řešátko. Hokejové střídání: Laštovka. Trenér: Šimon Vik.

Góly

16. Vízner, 24. Řešátko, 32. Vízner, 34. Müftüler, 46. Tržický, 49. Řešátko, 64. Vízner, 79. Müftüler

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bělohradský Jan80---
Hollmotz Oldřich80---
Jusko Tobiáš80---
Kuttner Christoph80---
Laštovka Václav80---
Müftüler Ali802--
Řešátko Jakub802-
Susa Stefano80---
Šafařík Jakub80---
Tržický Tomáš801--
Vandůrek Lukáš80---
Vízner Albert803--

www.tati.cz