^
06.10.2018 | 11:00 | M | Chaplinovo nám.
FAA Zbura
Starší žáci (U15)
2:0
[1:0]

Starší žáci proti FAA Zbura sahali po remíze, druhý gól však rozhodl

Barrandov - Starší žáci Přední Kopaniny byli 5.kole přeboru Prahy dlouho blízko bodovému zisku v zápase proti FAA Zbura. Jeden z lídrů soutěže vstřelil druhý rozhodující gól až devět minut před koncem. Kopaňáci na malé barrandovské umělce při ZŠ Chaplinovo náměstí zanechali dobrý dojem a silného soupeře výrazně potrápili. Další zápas doma Ďáblice.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Akademie Alexe Zbura je výběrový klub, já myslím, že jsme odehráli dobrý zápas bohužel bez bodové odměny. Ta umělka tady na Barrandově je strašně úzká, takže dochází k mnohonásobně většímu počtu soubojů než obvykle, byla to bitva. U nás nedohrál otřesený Cigánek, u soupeře jedna zlomená klíční kost! Domácí byli fotbalově individuálně vyspělejší, my jsme se prezentovali dobrým týmovým výkonem, cítil jsem tam vnitřní sílu a nebyli jsme daleko od překvapení v podobě remízy. Své šance jsme tam měli, bohužel s nimi špatně naložili. Na druhé straně naši brankáři byli ve větší permanenci, což jsme čekali a musím je oba pochválit, byli skvělí. Věřím, že v týdnu nás bude dost na tréninku a za týden dobrý výkon potvrdíme doma s Ďáblicemi a zvítězíme.

 

Sestava

Hrubý (36. Giordo) - Zima, Laštovka, Sellers, Vlach - Jusko Jonáš, Cigánek, Jusko Tobiáš (K), Benedikt - Duun, Kišš. Dále hokejově střídali: Mareš, Mrabeti, Hudák, Eltayeb. Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

-

Hráli v utkání

 MGŽČ
Benedikt Matyáš70---
Cigánek Jakub70---
Duun Frederik70--
Eltayeb Gamal70---
Giordo Lorenzo35---
Hrubý Lukáš35---
Hudák Matej70---
Jusko Jonáš70---
Jusko Tobiáš70---
Kišš Daniel70---
Laštovka Václav70---
Mareš Jakub70--
Mrabeti Adam Tano70---
Sellers George70---
Vlach Tomáš70---
Zima Lukáš70---

www.joma-sport.cz