Mladší žáci (U13)
3:2
[0:0]

Souboj s lídrem soutěže Kopanina prohrála o gól.

Jížní Město - Tak toto čekal opravdu málokdo. Poslední zápas sezóny přivedl žáky na Jižní město, kde změřili síly s místní Duklou JM. A nebylo to vůbec špatné. Suvereně první Dukla měla velké problémy s houževnatou hrou Kopaňáků. Ti na druhou stranu byli efektivní a z mála vytěžili maximum. Sahali i po lepším výsledku, ale nakonec nevezou ani bod. Jak typické - znovu prohra o gól.

Hodnocení trenéra Brabce: Všem zúčastněným hráčům patří pochvala. Na to že jsme hráli na hřišti nejlepšího týmu, který do této doby neprohrál, tak to vůbec nebylo znát. Po poločase jsme prohrávali 2:0 a to hlavně proto, že nás soupeř přehrával fyzicky. Ale měli jsme famózní vstup do toho druhého, kdy jsme dali gól hned v první minutě. Se soupeřem jsme zdárně drželi krok a bylo na něm vidět, že je velmi nervózní. Bohužel jsme pak inkasovali z rohu a už se nám nepodařilo vyrovnat, i když nějaké ty šance jsme měli. Nutno uznat ale, že výsledek mohl být mnohem horší, nebýt několika velmi dobrých zákroků našeho gólmana Romana Kolandy. I přes jeho výkon bych ale rád vyzdvihl jako nejlepšího hráče Alberta Velikonju.

Kolanda R. (8) - Barna M. (6), Lešner T. (6), Lešner J. (6) - Vízner A. (7), Schierreich S. (6), Velikonja A. (9) - Velikonja M. (5) - Bradáč F. (7), Neale P. (5), Müftüler A. (6), Tražický T. (5)