FK Zlíchov 1914
4:4
[0:0]

Žáci ani podruhé venku neprohráli. Tentokráte vezou bod ze Zlíchova.

Zlíchov - První dva góly v sezóně Berta Víznera přispěly výrazným dílem k tomu, že mladší žáci Přední Kopaniny nejedou ani podruhé ze hřiště soupeřů z prázdnou. Ve Zlíchově uhráli remízu 4:4. Podle bodování hráčů podal nejlepší výkon Filip Bradáč. Bodování najdete vždy za jménem hráče.

Hodnocení trenéra - Martin Brabec:

I přes remízu ze hřiště soupeře nejde hodnotit zápas jako povedený z naší strany. Bohužel nás po velmi dobrý výkonech v předchozích utkáních tentokrát moc nepodržel brankář. Poločas jsme sice vyhráli 1:3 ale tento výsledek jsme nedokázali udržet a nakonec jsme museli dotahovat. Nakonec se povedlo alespoň vyrovnat a sahali jsme i po vítězství, takže musím chlapce pochválit alespoň za bojovnost v posledních minutách.

Kolanda (3), Maulová (5), Tržický (4), Lešner J. (3), Lešner T. (5), Neale (6), Vízner (6), Bradáč (7), Müftüler (5), Schierreich (5), Seymour (3), Nilsson (4). Trenéři: Brabec, Čechák. V závorkách hodnocení hráčů, 1 nejhorší, 10 nejlepší.