Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Změna termínu béčka vs Vltavín B. Kluby se dohody na pondělí 14:30. Ještě není oficiálně potvrzeno...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Rezerva Přední Kopaniny zničila svou noční můru. Lochkovu nasázela 11 gólů!

Mužstvo:FCPK B
Zpracováno:13.05.2009
 
Přední Kopanina (sks) - Vyhrát nad noční můrou se nemusí podařit jen ve filmu. Dokázali to fotbalisté rezervního týmu Přední Kopaniny, když zvítězili ve skupině A v I. B třídě na půdě Lochkova rekordně vysoko 11:0. Přitom v posledních třech sezonách na hřišti tohoto soupeře jen prohrávali. Teď mu to ale vrátili i s úroky. „Je to paráda, Lochkov byl fakt naše černá můra,“ usmívá se Čestmír Odstrčil, trenér Přední Kopaniny B.

Na půdu soupeře mířil váš tým tedy s respektem. Kdy jste začal věřit, že to dopadne tentokrát dobře?
Nám vyšel skvěle začátek toho utkání. Dali jsme gól hned v první minutě a druhý přidali brzy, tuším ve dvanácté. Musím ale říct, že jsme měli i štěstí. Za stavu 1:0 pro nás nastřelil soupeř tyč. I dál se pak snažil útočit, jenže gól nedal. Ty jsme stříleli jen my. Šlo nám to, byl to takový zápas, kdy do brány spadne skoro všechno.

V klubu působíte dlouho, zažil jste už vyšší výhru?
Že by se vyhrálo víc, to si vážně nepamatuju. Tady nám pomohlo to, že soupeř hrál trochu naivně, nebránil a pořád chtěl dát aspoň ten čestný gól. Že jim ale dáme nakonec jedenáct gólů, to bylo i pro nás překvapení. Stejně jako pro fanoušky. Když jsme přijeli po zápase na Kopaninu, kde si vždycky po utkání sedneme, tak jsme jim to museli asi desetkrát opakovat. Ani tomu nechtěli věřit.

Přitom výhra vašeho týmu mohla být ještě vyšší, ale nedali jste pokutový kop. Prý jste chtěl, aby ho šel zahrávat brankář Pavelka, je to tak?
V poločase jsem říkal, že kdybychom kopali penaltu, tak ať si jí jde kopnout náš brankář. Jemu se ale nechtělo, on se chtěl soustředit hlavně na to, aby udržel nulu. No a nakonec si u jednoho gólu připsal asistenci. To mu stačilo, byl spokojený.

Možná by něco za gól zaplatil do klubové kasy. Takhle to asi padlo na střelce desáté branky Sekerku. Kolik ho desátý zásah bude stát?
On dal v zápase tři góly, hattrick ho bude stát asi tři stovky. Ale s desátým gólem jsme asi v sazebníku nepočítali, to se mnohokrát nestane, aby tým nasázel soupeři tolik gólů. Nejspíš ale pokladník něco vymyslí.

Někdo by mohl říct, že vašemu týmu k vysoké výhře pomohli hráči z širšího kádru prvního mužstva. Co mu na to odpovíte?
Že má áčko v kádru dvacet lidí a je normální, že se do rezervy chodí rozehrávat kluci, co jsou po zranění nebo co prostě nehrají v prvním týmu. Já jsem rád, že za nás chodí hrát a chci, aby je to bavilo. Takže jen dobře, že si i tenhle zápas zahráli.

Každopádně jste se proti Lochokovu příjemně střelecky naladili na další domácí zápas, kde to tedy rezervě Kopaniny v poslední době pro změnu nestřílí…
Je to tak. Hráli jsme dvakrát 0:0 a docela mě to mrzí. Ale Nusle u nás hrály dobrý fotbal, oni na jaře neprohrávají. Se Střešovicemi to bylo něco jiného, tam jsme měli hodně šancí, měli jsme určitě vyhrát. Stačil by i jeden gól a výhra jedna nula. Škoda.

Čeká vás utkání s posledním týmem tabulky, Kačerovem. Počítáte s tím, že fanoušci budou čekat další kanonádu?
Tak to si mohou říkat někde u piva. Já budu rád za každé vítězství. Důležité je, abychom dali první gól. Soupeř je sice poslední, ale není v nijak ztracené pozici, takže určitě bude bojovat a nás čeká těžký zápas. Dá se čekat, že jen bránit nebude, potřebuje dát taky gól, aby bodoval. Jenže pokud my chceme pomýšlet na první místo, tak už si nemůžeme dovolit klopýtnout. Těch zaváhání na jaře už bylo dost. Já budu spokojený, když vyhrajeme.

Když už jste zmínil boj o postup, bude to už jen mezi vaším týmem a Braníkem, na který ztrácíte dva body?
No, Fórum Ukrajinců snad jít nahoru nemůže, protože nemá mládežnické týmy. A béčko Střešovic už má docela ztrátu, takže bych řekl, že ano. My už jsme s Braníkem hráli dvakrát, takže teď už musíme jen sami vyhrávat a čekat, jestli někde klopýtne. Stačilo by nám, kdyby jednou remizoval. Ale to bychom museli my všechno do konce soutěže vyhrát, což bude taky docela těžké. Spodní polovina tabulky je hodně vyrovnaná, bude to boj až do konce.

V čele tabulky přeboru je i první mužstvo Přední Kopaniny. To by se vám v klubu asi líbilo slavit na konci sezony dvě první místa…
Priorita je určitě áčko, ale kdyby se povedlo vyhrát soutěž i nám, byla by to pochopitelně nádhera. Zrovna teď jsme viděli trička, kdy se to tady před deseti lety naposledy povedlo. Kdybychom to zopakovali, bylo by to vážně hezké.

Přehled výsledků zápasů Lochokv – Přední Kopanina B v posledních letech
sezona 2005/06 Lochkov – Přední Kopanina 3:1
sezona 2006/07 Lochkov – Přední Kopanina 2:1
sezona 2007/08 Lochkov – Přední Kopanina 2:1
sezona 2008/09 Lochkov – Přední Kopanina 0:11
Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Www:http://www.fotbalpraha.cz/index.php?cmd=view.article&articleID=1563
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Drakiáda 2019. V sobotu U Drahušky fotbal ustoupí pouštění draků., 19.10.2019
Přední Kopanina - Vzrušující podívaná čeká na návštěvníky sportovního areálu U Drahušky v sobotu 19.10.2019. Výjimečně se však o vzrušení nebudou starat...
Sálem Hebousse nyní trénuje Hostivař a s Kopaninou to tipuje na remízu., 18.10.2019
Přední Kopanina - Fotbalisté Hostivaře mají v nohách středeční dohrávaný zápas s Kolovraty, teď je čeká silná Přední Kopanina. Trenér Sálem Hebousse, který...
Doufám, že překonám 36 gólů z minulé sezony, říká kanonýr Kopaniny Urban, 18.10.2019
Přední Kopanina - Daniel Urban vede žebříček kanonýrů, situace v Pražská teplárenská přeboru se vrací do normálu. Útočník Přední Kopaniny naposledy hattrickem...
S Kopaninou za fotbalem. O víkendu se představí áčko, béčko a dorost., 17.08.2019
Praha - O víkendu 17.-18. srpna je zápasová nabídka od fotbalistů z Přední Kopaniny velmi zajímavá a věříme, že jí budete s napětím sledovat stejně jako...
Pospíšil z Královic tipuje 2.kolo přeboru. Kopanině věří na výhru s Žižkovem., 17.08.2019
Praha - Fotbalisté Přední Kopaniny hrají ve 2.kole Pražská teplárenská přeboru proti rezervě druholigové Viktorky Žižkov (neděle, 10:15). Zatímco žižkováci...

Další články

Kopanina B porazila na penalty Velké Přítočno a v Dobrovízi končí třetí., 15.08.2019
Ideální varianta, říká o novém angažmá hvězdná posila Přední Kopaniny Kolář, 14.08.2019
Lahůdka na úvod sezóny. Kopanina se představí v MOL Cup. Přijede SS Ostrá., 03.08.2019
Kopanina touží opět po špičce přeboru, příchod exligové posily zatím u ledu., 03.08.2019
V pondělí startuje U Drahušky sportovní kemp. Zůstaly Vám děti v Praze?, 26.07.2019