Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Čeká nás šlágr a chceme dobrý výsledek na úvod, řekl Cigánek před Újezdem

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:11.08.2018
 
Praha - Kdepak šťastná sedmička. S tím na Přední Kopanině neuspějete. Tam frčí jako šťastné číslo osm. Však také první tým i rezerva skončily v uplynulé sezoně právě na téhle příčce. „Ale chtěli bychom výš. Z poslední čtyřech sezón jsme dvakrát přebor vyhráli a jednou hráli divizi. Chceme zase vyhrávat,“ přeje si šéf klubu Tomáš Cigánek. Tým povede i nadále trenér Daniel Vott.

Mluvíte o plánech na lepší umístění. Jak se tedy vydařila příprava?
Všechno se zvládlo dle plánu, včetně třídenního soustředění v Nymburce, tam jsme našli bezvadné podmínky. Jinak jsme kombinovali fyzickou přípravu v kopaninském lese s tréninky na hřišti v nedaleké Kněževsi, kde jsme spokojeni. Nechyběla ani regenerace v domácím areálu U Drahušky.

Došlo během léta k zásadnějšímu posílení kádru?
Kádr jsme doplnili. Přišel Pavel Šultés, hráč s ligovými zkušenostmi, dvojice Cvrček a Pechar z Braníka to jsou zkušení hráči, z Hořovicka přichází Graf o kterého jsme již dříve usilovali. Do branky nás doplnil Josef Mačí z Kratonoh a na sbírání zkušeností se dostal do kádru mladík Svatoš z FA Praha a z naší mládeže Matěj Svoboda. Také jsme museli dotáhnout dvojici Vágner – Machálek, kteří byli jen zapůjčeni a to se povedlo. Doplnění týmu vypadá pro fanoušky na papíře zajímavě, teď aby si to sedlo a hrálo.

Nejvýraznějším jménem mezi nově příchozími je Pavel Šultés. Co si od něj slibujete?Šulty je zkušený hráč do ofenzivy, vždyť hrál ligu. Věříme, že spolu s Urbanem vytvoří tandem, který se bude hůř bránit než když tam byl osamocený Urbi. Tahle dvojice by mohla divákům předvést hodně zajímavého. Škoda, že Pavel hned na úvod bude chybět, protože si bude plnit reprezentační povinnosti v malém fotbale.

Na jaře jste kanonýra Urbana postrádali. Už je fit?
Po půlročním zranění regeneroval individuálně a od začátku přípravy se zapojil i s týmem. Samozřejmě musí dohánět výpadek, ale dobrá zpráva určitě je, že celkem dal v přípravě 11 branek, takže gólový apetit pořád má. Je to náš klíčový hráč a jeho góly nám moc chyběly. Přejeme si společně s fanoušky, aby v této sezóně zase rozdával radost.

A co nějaké odchody. Rozhodl se někdo na Kopanině skončit?
Sýkora bude nově působit v týmu přeborového nováčka v Hostivaři a Zadina odešel do Libušína. Buzek s Levým přešli do béčka, Blažek a Průša jsou pracovně v zahraničí dlouhodobě. Kundelásek musí na operaci. K tomu se zatím nezapojili ani Čihák a kapitán Melničuk, které trápí zranění ještě z minulé sezóny, což je pro nás velmi nepříjemné.

Pokračuje zkušený Michal Pospíšil?

Michal je celý srpen v zahraničí, ale po návratu avizoval svůj zájem pokračovat i v této sezóně a připojí se k týmu.

Z přeboru budou opět sestupovat čtyři celky. I díky tomu byla uplynulá sezona hodně napínavá až do konce. Jaké jsou ambice vašeho týmu?
Každá sezóna má svůj historický zápis, užili jsme si i tu minulou, ale sportovně bychom v té nadcházející chtěli dopadnout lépe. Je to mozaika - stávající kádr, dobré posílení, kvalitní tréninky a dobrá účast, zranění hráčů, absence klíčových hráčů… Musíte jít všemu naproti a mít i trochu štěstí. Každopádně už se všichni těšíme, až přebor začne.

Na úvod přivítáte ambiciozního nováčka z Újezdu Praha 4, který v minulé sezoně prohrál jen dva zápasy...

Myslím, že nás hned na začátek nás čeká šlágr a budeme rádi, když se přijdou na Přední Kopaninu fanoušci podívat. Snažíme se, aby hřiště bylo i přes ta velká vedra na zápas dobře připravené. Uděláme maximum, abychom všechny naše příznivce potěšili dobrým fotbalem i výsledkem.

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Článek připravil:René Machálek, cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Pozvánka k Drahušce na vyprávění Jakuba Moravce. Irsko s chutí Irské., 07.02.2019
Přední Kopanina - Cestovatel a fotograf Jakub Moravec dnes opět zavítá na stadión FC Přední Kopanina do klubové restaurace U Drahušky. Jako již kolikrát...
Kopanina s Příbramí hrát nebude. Hrací plochu nelze připravit ke hře., 05.02.2019
Příbram - Domluvené utkání mezi ligovými dorostenci 1.FK Příbram a týmem mužů FC Přední Kopanina bylo zrušeno (středa, 6.2.). Důvodem je stav hrací plochy...
Začíná playoff turnaje přípravek Winter Cup. Sledujte na stadiónu U Drahušky., 02.02.2019
Přední Kopanina - Kopaninský turnaj přípravek uzavřel základní skupiny a první únorový víkend se bude hrát playoff. V obou kategoriích U9 i U11 se budou...
Na Kopanině odstartoval Winter Cup. Je odehráno prvních osm zápasů., 14.01.2019
Přední Kopanina - Již se stalo tradicí, že zimní přestávku na stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině vyplní turnaj mladších a starších přípravek Bohemia...
Kopanina se představila v Maďarsku. Pardálové hráli v lázeňském Bűk Fűrdo., 13.01.2019
Hungary - Oblíbené lázeňské letovisko Bűk Fűrdo patří mezi špičku v evropském termálním lázeňství a je prvotřídním místem k ozdravě těla i duše. Kromě...

Další články

Zimní turnaj mladších žáků se bude hrát v areálu mezinárodní školy ISP Nebušice., 27.12.2018
Fotbalový klub Přední Kopanina přeje všem členům a fanouškům klidné svátky., 26.12.2018
Nejlepší střelec Prahy je z Kopaniny. Vánoční rozhovor s Danem Urbanem., 23.12.2018
Fotbalisté spolupořádají Silvestrovský běh. Přijďte se proběhnout., 18.12.2018
Kopanina dostala v přeboru 17 žlutých karet. Nejméně ze všech týmů., 12.12.2018