Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Čeká nás šlágr a chceme dobrý výsledek na úvod, řekl Cigánek před Újezdem

Mužstvo:FCPK
Zpracováno:11.08.2018
 
Praha - Kdepak šťastná sedmička. S tím na Přední Kopanině neuspějete. Tam frčí jako šťastné číslo osm. Však také první tým i rezerva skončily v uplynulé sezoně právě na téhle příčce. „Ale chtěli bychom výš. Z poslední čtyřech sezón jsme dvakrát přebor vyhráli a jednou hráli divizi. Chceme zase vyhrávat,“ přeje si šéf klubu Tomáš Cigánek. Tým povede i nadále trenér Daniel Vott.

Mluvíte o plánech na lepší umístění. Jak se tedy vydařila příprava?
Všechno se zvládlo dle plánu, včetně třídenního soustředění v Nymburce, tam jsme našli bezvadné podmínky. Jinak jsme kombinovali fyzickou přípravu v kopaninském lese s tréninky na hřišti v nedaleké Kněževsi, kde jsme spokojeni. Nechyběla ani regenerace v domácím areálu U Drahušky.

Došlo během léta k zásadnějšímu posílení kádru?
Kádr jsme doplnili. Přišel Pavel Šultés, hráč s ligovými zkušenostmi, dvojice Cvrček a Pechar z Braníka to jsou zkušení hráči, z Hořovicka přichází Graf o kterého jsme již dříve usilovali. Do branky nás doplnil Josef Mačí z Kratonoh a na sbírání zkušeností se dostal do kádru mladík Svatoš z FA Praha a z naší mládeže Matěj Svoboda. Také jsme museli dotáhnout dvojici Vágner – Machálek, kteří byli jen zapůjčeni a to se povedlo. Doplnění týmu vypadá pro fanoušky na papíře zajímavě, teď aby si to sedlo a hrálo.

Nejvýraznějším jménem mezi nově příchozími je Pavel Šultés. Co si od něj slibujete?Šulty je zkušený hráč do ofenzivy, vždyť hrál ligu. Věříme, že spolu s Urbanem vytvoří tandem, který se bude hůř bránit než když tam byl osamocený Urbi. Tahle dvojice by mohla divákům předvést hodně zajímavého. Škoda, že Pavel hned na úvod bude chybět, protože si bude plnit reprezentační povinnosti v malém fotbale.

Na jaře jste kanonýra Urbana postrádali. Už je fit?
Po půlročním zranění regeneroval individuálně a od začátku přípravy se zapojil i s týmem. Samozřejmě musí dohánět výpadek, ale dobrá zpráva určitě je, že celkem dal v přípravě 11 branek, takže gólový apetit pořád má. Je to náš klíčový hráč a jeho góly nám moc chyběly. Přejeme si společně s fanoušky, aby v této sezóně zase rozdával radost.

A co nějaké odchody. Rozhodl se někdo na Kopanině skončit?
Sýkora bude nově působit v týmu přeborového nováčka v Hostivaři a Zadina odešel do Libušína. Buzek s Levým přešli do béčka, Blažek a Průša jsou pracovně v zahraničí dlouhodobě. Kundelásek musí na operaci. K tomu se zatím nezapojili ani Čihák a kapitán Melničuk, které trápí zranění ještě z minulé sezóny, což je pro nás velmi nepříjemné.

Pokračuje zkušený Michal Pospíšil?

Michal je celý srpen v zahraničí, ale po návratu avizoval svůj zájem pokračovat i v této sezóně a připojí se k týmu.

Z přeboru budou opět sestupovat čtyři celky. I díky tomu byla uplynulá sezona hodně napínavá až do konce. Jaké jsou ambice vašeho týmu?
Každá sezóna má svůj historický zápis, užili jsme si i tu minulou, ale sportovně bychom v té nadcházející chtěli dopadnout lépe. Je to mozaika - stávající kádr, dobré posílení, kvalitní tréninky a dobrá účast, zranění hráčů, absence klíčových hráčů… Musíte jít všemu naproti a mít i trochu štěstí. Každopádně už se všichni těšíme, až přebor začne.

Na úvod přivítáte ambiciozního nováčka z Újezdu Praha 4, který v minulé sezoně prohrál jen dva zápasy...

Myslím, že nás hned na začátek nás čeká šlágr a budeme rádi, když se přijdou na Přední Kopaninu fanoušci podívat. Snažíme se, aby hřiště bylo i přes ta velká vedra na zápas dobře připravené. Uděláme maximum, abychom všechny naše příznivce potěšili dobrým fotbalem i výsledkem.

 

Zdroj:www.fotbalpraha.cz
Článek připravil:René Machálek, cip
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

S Kopaninou za fotbalem. Program našich týmů na oba víkendové dny., 15.06.2019
Praha - Sezóna 2018/2019 je u konce. V sobotu 15.6.2019 se naposledy v tomto ročníku představí fotbalisté A mužstva Přední Kopaniny a také rezerva v 1.B...
S Kopaninou za fotbalem. Víkendový program na zápasy všech týmů FCPK., 08.06.2019
Praha - Je tu druhý červnový víkend a přicházíme s pozvánkou na zápasy týmů FC Přední Kopanina ve všech věkových kategoriích. Tímto víkendem končí soutěže...
Finále Teskahor poháru slibuje ofenzivní smršť. Hraje Kopanina s Újezdem Praha 4, 28.05.2019
Vítězství v Pražská teplárenská přeboru už Újezdu Praha 4 nikdo nevezme. Teď má ale nováček soutěže v plánu útok na double. Ve středu 29. května od 17:30...
S Kopaninou za fotbalem. Program našich týmů na oba víkendové dny., 25.05.2019
Praha - Je tu další fotbalový víkend s datem 25.-26.5.2019. Sledujte zápasy týmů FC Přední Kopanina ve všech kategoriích. Největší pozornost tradičně upřena...
Šest gólů za poločas! Rodák z Kuby řádil v dresu rezervy Přední Kopaniny, 24.05.2019
Praha - Neskutečné! Takový kousek se podaří možná jednou za život. Útočník Jan Řežábek nasázel během druhého poločasu utkání I. B třídy šest gólů do sítě...

Další články

Čtyři jarní výhry a rezerva Kopaniny je ve hře o postup. Zkusíme, říká Buzek, 06.04.2019
Bitva o první body. Kopanina i Třeboradice chtějí utnout sérii porážek., 30.03.2019
Netradiční střelec Houška poslal po gólu pozdrav do nebe zesnulému otci. , 13.03.2019
Přeborová tipovačka: Jak vidí 16. kolo Ivo Flaks z Přední Kopaniny?, 09.03.2019
Fotbalové jaro startuje. Kopaninu čeká neporažený lídr Újezd Praha 4., 08.03.2019