Text:   
        FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK Magazine

Programy ke stažení

Turnaje


Zimní liga na Hájích, Praha 4
26.11.2017 - 11.03.2018
Starší žáci (U14)

Partner klubu

Tabulka střelců: SŽ-B

Idnes.cz | Sport

FCPK.cz/mobile

Týmy | Archiv 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
Poslední utkání Bude se hrát
SK Čechie Smíchov - Starší žáci B (U14)
0 : 3
datum: 17.11.2017 10:00
 
  
M-A M-B SD MD  SŽ-B  SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard  

Přehled dalších událostí

SK Čechie Smíchov - FCPK B 2 : 6    M 18.11.2017,  FCPK B 
Úspěšný podzimní závěr pro béčko. Nasázela Čechii Smíchov šest branek.
Bílá Hora - Rezerva FCPK si vychutnala poslední podzimní kolo. Poté co áčko dohrálo o den dříve, přišly vypotit rozlučku i některé opory v čele s nejlepším střelcem Danielem Urbanem. S Čechií Smíchov to proto byla jasná záležitost. Urban dal dva góly, ještě o branku více Trojan. Šestý gól do statistiky přidal Bláha hlavou po rohu Koláře. Porážka poslala Smíchov na poslední místo, Kopanina díky třem bodům přeskočila Aritmu a přezimuje v tabulce v TOP 5.
 
SK Uhelné sklady Praha - FCPK 4 : 2    M 17.11.2017,  FCPK,  
Kopanina je v polovině sezóny osmá. Podzim uzavřela prohrou s Uhelkami.
Košíře - Fotbalisté Přední Kopaniny přezimují po podzimní části sezóny 2017/2018 na osmém místě. Definitivně o tom rozhodla jejich porážka s týmem Uhelných skladů 2:4 v 15. kole Pražská teplárenská přeboru Prahy. Na Cibulkách se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém však domácí byli efektivnější. Po remízovém poločase Uhlíři rozhodli třemi góly do sítě Švarce. Kopanina už korigovala jen gólem Urbana, který vsítil obě branky hostů.
 
FCPK - ABC Braník 3 : 1    M 11.11.2017,  FCPK 
Přední Kopanina porazila Braník. Uzdravený střelec Urban hned skóroval.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny zvládli poslední domácí zápas roku 2017. Druhý tým tabulky ABC Braník porazili na domácím stadiónu U Drahušky ve 14. kole přeboru Prahy 3:1. Kopanina prohrávala po gólu Camary, ale Čihák s Kozlíkem do poločasu otočili a ve druhé půli jistil tři body uzdravený kanonýr Daniel Urban. FCPK uzavře podzimní část za týden na Uhelných skladech.
 
Svatomartinské hody. Tradice, kterou držíme i v klubové restauraci U Drahušky.     09.11.2017 
Přední Kopanina - Zveme všechny naše členy, pravidelné hosty i širokou veřejnost do naší klubové restaurace U Drahušky přímo na stadiónu v Přední Kopanině na Svatomartinské hody. Ty budou probíhat o víkendu 11.-12. listopadu 2017. Šéfkuchař Robert Mazur připravil speciální jídelníček, který se vztahuje k tradičnímu svátku svatého Martina a nebude chybět ani svatomartinské víno.
 
Kuriozita. Rozhodčí pískal v mikině FCPK. Kopanina brala tři body v Podolí.     09.11.2017,  FCPK B 
Přední Kopanina - Rezerva FCPK vyhrála v 1.B třídě nad Podolím 2:1. Na hřišti běhalo 11 hráčů v kopaninském dresu (do vyloučení Kořánka pak už jen deset) a jeden v kopaninské mikině: rozhodčí!!! Občas jsou dvanáctým hráčem diváci, někdy se říká, že rozhodčí, pokud straní jednomu týmu. V tomto případě však byl důvod jinde.
 
Noční bojovka děti postrašila, ale hlavně pobavila. Sledujte akce U Drahušky.     08.11.2017 
Přední Kopanina - Na seznamu akcí U Drahušky získává své nezaměnitelné místo Noční bojovka. Po minulém úspěšném startujícím ročníku si při druhém opakování našlo cestu do potemnělého sadu a lomu přes 100 dětí. Strašidla byla tentokráte strašidelnější než loni, ale každý dostal naloženo podle věku a zásluh. Do cíle dorazili všichni a spokojeni.
 
Starší dorost (U18) - SK Libuš 1 : 1    M 05.11.2017,  Starší dorost (U18) 
Dorostenci remizovali doma s Libuší. Hotovo bylo po první půli.
Přední Kopanina - Dva góly po jednom na každé straně viděli diváci 11. kola přeboru Prahy staršího dorostu mezi domácí Přední Kopaninou a Libuší. Hosté se ujali vedení, těsně před přestávkou srovnal kopaninský Čadek. Souboj dvou sousedů v tabulce tak skončil remízou a Kopanina určitě trochu ztratila. V domácím prostředí se čekaly tři body. Za týden utkání proti poslednímu týmu Čechii Smíchov.
 
AFK Slavoj Podolí Praha B - FCPK B 1 : 2    M 05.11.2017,  FCPK B 
Rezerva vydřela body na Kavčích Horách. Porazila Slavoj Podolí 2:1.
Přední Kopanina - Za areálem České televize v Praze 4 na Kavčích Horách je stadión AFK Slavoj Podolí. Právě sem si rezerva FCPK zajela v 11. kole 1.B třídy pro tři body. Navzdory komplikacím při sestavování týmu i nepříznivému vývoji, kdy domácí šli do vedení, prokázali hosté vnitřní sílu a dokázali skóre otočit. Přeskočili soupeře v tabulce, jsou pevně v první pětce a pošilhávají po špičce.
 
FK Dukla Jižní Město - FCPK 2 : 0    M 04.11.2017,  FCPK 
Kopanině ujíždí kontakt s čelem tabulky. Prohrála s Duklou Jižní Město.
Chodov - Fotbalisté FC Přední Kopanina prohráli ve 13. kole přeboru Prahy s Duklou Jižní Město 0:2. Atraktivní duel se hrál v nepřitažlivém prostředí na umělé trávě ZŠ Mikulova na vyžilé umělé trávě mezi paneláky v sichravém podzimním počasí. V komorní atmosféře vyhrála domácí Dukla, a to zaslouženě. Oslabená Kopanina udržela poločas bez branek, pak dvakrát inkasovala a čelo se jí vzdaluje.
 
SC Radotín B - Mladší žáci (U12) 1 : 8    M 04.11.2017,  Mladší žáci (U12) 
Povinná výhra žáků v Radotíně. Teď přijede na Kopaninu lídr.
Radotín - Mladší žáci vezou vysokou výhru z Radotína. Bravurně tak zvládli sérii dvou zápasů proti papírově slabším týmům. Nastříleli jim osmnáct branek a pouhé tři inkasovali. Vítězství v Radotíně bylo páté v řadě, celkově šesté z devíti zápasů. Teď je však čeká ostrá zkouška. Na Kopaninu přijedou v neděli vedoucí Stodůlky.
 
Kopanina měla dvojnásobné zastoupení ve výběru Prahy ročník 2008. Super!     04.11.2017,  Starší přípravka (U10) 
Přední Kopanina - Dva hráči FC Přední Kopanina byli v nominaci do výběru Prahy ročník 2008 z neligových klubů a zúčastnili se turnaje, který se konal na stadiónu Xaverova v Horních Počernicích. Ondřej Skalník a Tobiáš Sixta měli možnost zahrát si ve výběru svých vrstevníků z celé Prahy a být přítomni na této skvělé oficiální akci Pražského fotbalového svazu.
 
Místo mražené husy vodka Finlandia. Tombola na Kopanině opět bavila.     02.11.2017,  FCPK 
Přední Kopanina - Domácí zápasy fotbalistů FC Přední Kopanina mají svou velkou tradici. Poločasovou tombolu. Na vstupenku můžete vyhrát některou z pěti zajímavých cen. Jinak tomu nebylo ani při utkání 12. kola přeboru Prahy s Vršovicemi. Výsledek 2:2 diváky, teda ty domácí, nenadchnul. Poločasová tombola je však pobavila. Jako obvykle.
 
FCPK - SK Union Vršovice 2 : 2    M 28.10.2017,  FCPK,  
Jedna penalta OUT, druhá IN. Kopanina jen remizovala s Vršovicemi 2:2.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny chtěli odčinit debakl v Dolních Chabrech z minulého týdne výhrou. V utkání 12. kola přeboru Prahy se jim to však nepovedlo. S Vršovicemi jen remizovali 2:2. Kopanina v utkání dvakrát vyrovnávala. Podruhé Bláha z penalty v 87. minutě. Stejný hráč už jeden pokutový kop v tomto utkání za stavu 0:0 neproměnil.
 
Hrůza, podcenění, selhání, zuřil kouč Vott po Chabrech. Náprava s Vršovicemi.     24.10.2017,  FCPK 
Dolní Chabry - Nasupen odcházel ze hřiště. Jeho tým právě dostal nejtvrdší direkt v této sezóně a obecně za poslední léta. Kopanina prohrála v Chabrech 1:6 a kouč Daniel Vott byl vzteky bez sebe. Do Chaber přijel se svým týmem bodovat a neztratit kontakt s čelem tabulky. Místo toho sledoval jak soupeř sází do sítě Švarce jeden gól za druhým. Konečné číslo bylo šest! Zlobil se na lajnové rozhodčí, ale zejména na své hráče. Ti si na hřišti v defenzívě dělali co chtěli.
 
SK Citadel Dolní Chabry - FCPK 6 : 1    M 21.10.2017,  FCPK,  
Nejtěžší debakl Přední Kopaniny za poslední léta. Šest gólů v Chabrech.
Dolní Chabry - Jedenácté kolo Pražská teplárenská přeboru bylo řečeno hantýrkou z filmu Jáchyme hoď ho stroje "kritickým dnem" pro fotbalisty Přední Kopaniny. Jeli do Chaber potvrdit svou pozici v první pětce, ale odvezli si šest gólů! Všechny z brejkových situací. Kopanina lehkomyslně útočila, ale ztrácela a zajišťování a zodpovědnost dozadu bylo na bodu mrazu. Zlost si pak hráči vybíjeli na pomezním rozhodčím a Tarbaj byl vyloučen.
 
FK Meteor Praha VIII C - Mladší žáci (U12) 5 : 6    M 21.10.2017,  Mladší žáci (U12) 
Mladší žáci Kopaniny na vlně. Dávají si jednoho soupeře z čela po druhém.
Libeň - Bravo mladší žáci. Kluci zvládli těžký zápas na stadiónu FK Meteor a překvapivě zvítězili. Nebyli favoritem a vývoj utkání jim nepřál. Přesto náskok soupeře opakovaně srovnali a nakonec skóre otočili ve svůj prospěch. Po dvou brankách dali Skalník, Zavadil a Mareš. Meteor byl druhým týmem ze špičky tabulky po SK Zbraslav, kterého Kopanina překvapivě obrala o body.
 
Pozvánka na víkend za fotbalem. Pohled na všechny týmy Přední Kopaniny.     21.10.2017 
Přední Kopanina - Devět zápasů o víkendu a desátý v pondělí. To je porce zápasů týmů FCPK na nejbližší dny. Fanoušci Kopaniny se těší na všechny souboje. Mezi nejsledovanější bude tradičně áčko nebo starší žáci proti suverénovi v Podolí. O nápravu reputace hraje starší dorost. Pojďme se podívat na program trochu z blízka.
 

Další články

20.10.2017  Tombolu s Královicemi losovala Eliška. Vytáhla pět spokojených výherců.
17.10.2017  Prohráli jsme los a druhou půli nám vadilo sluníčko, řekl Janoušek z Královic
17.10.2017  Sestřih gólů a klíčových situací zápasu přeboru FCPK vs Královice (2:1)
14.10.2017  Kopanina protrhla domácí střelecký zmar. Dala dva góly Královicím a má tři body.
13.10.2017  Přední Kopanina hostí v přeboru Královice. Protrhne impotentní šňůru?
12.10.2017  Vyprávění o Africe s Jakubem Moravcem U Drahušky včetně ochutnávky vín.
07.10.2017  Kopanina se doma zadrhla. Další bezgólová remíza. Tentokráte s Tempem.
06.10.2017  Expert Tomáš Bláha tipuje 9.kolo přeboru pro server www.fotbalpraha.cz.
06.10.2017  Názory trenérů po utkání Ďáblice (Boev) vs Přední Kopanina (Vott).
01.10.2017  Kopanina v Ďáblicích prohrávala z penalty, ale zápas otočila a veze výhru.
29.09.2017  Pešír už zase pálí. Z Kopaniny odešel do Újezdu Praha 4, soutěž 1.A třída.
28.09.2017  Kopanina postoupila v poháru do čtvrtfinále. Tam jí čeká na jaře FK Újezd.
23.09.2017  Nečekané klopýtnutí Přední Kopaniny. Prohrála doma s předposledním ČAFC.
17.09.2017  Kopanina na Admiře smazala v závěru dvoubrankovou ztrátu. Urban dva góly.
16.09.2017  Rezerva podlehla doma vysoko Střešovicím. Nepříjemné zranění Trojana.
16.09.2017  První výhra mladších žáků v sezóně. Na Střížkově porazili FA Praha.
 
 

Facebook

FCPK FanShop

FCPK | Pražský přebor
1.SK Třeboradice 1534
2. FK Dukla Jižní Město 1530
3.SK Horní Měcholupy 1527
4.ABC Braník 1525
5.FC Tempo 1523
6.FK Admira Praha B1523
7.SK Uhelné sklady Praha 1521
8.FCPK1520
9.SK Union Vršovice 1520
10.SK Citadel Dolní Chabry 1520
11.Sokol Královice 1519
12.ČAFC Praha 1517
13.FK Újezd nad Lesy 1514
14.SK Ďáblice 1513
15.SK Zbraslav 1512
16.SK Motorlet Praha B1512

Poslední kolo

SK Uhelné sklady Praha - FCPK4 : 2
SK Horní Měcholupy - ČAFC Praha 4 : 1
SK Třeboradice - SK Zbraslav 4 : 1
FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 4 : 1
ABC Braník - Sokol Královice 1 : 3
FK Dukla Jižní Město - SK Citadel Dolní Chabry 6 : 1
SK Motorlet Praha B - FK Admira Praha B1 : 2
FC Tempo - SK Union Vršovice 1 : 3

Gratulujeme k narozeninám

Castellazzi Valerio - 20.12. (9)
Starší přípravka (U10)
Sellers George - 20.12. (12)
Starší žáci B (U14)
Halák Gabriel - 21.12. (11)
Mladší žáci (U12)
Bíro Jaroslav - 23.12. (44)
FCPK B
Kolář Jan - 24.12. (45)
FCPK
 Godinez Gomez Nikolas - 27.12. (5)
Minipřípravka (U6)
 Glagolev Konstantin - 28.12. (12)
Starší žáci B (U14)
Brož Jan - 10.01. (24)
FCPK B

Bude se hrát

14.01.
13:15
TSK Benešov
Starší žáci (U14)
14.01.
14:00
PFK Železný Brod
FCPK
16.01.
17:00
PFK Turnov
FCPK
20.01.
PNespeky
FCPK
20.01.
13:15
TTJ SK Satalice
Starší žáci (U14)
27.01.
14:00
PSK Újezd Praha 4
FCPK
27.01.
14:50
TSK Libuš
Starší žáci (U14)
09.02.
10:00
PČeský lev Beroun
FCPK
17.02.
10:15
PSokol Zbuzany
FCPK
21.02.
19:00
PBohemians 1905, a.s. dorost
FCPK
25.02.
11:40
TSK Střešovice 1911
Starší žáci (U14)
03.03.
10:00
PTatran RAKO Rakovník
FCPK
03.03.
10:05
TSokol Cholupice
Starší žáci (U14)
03.03.
12:00
PTatran RAKO Rakovník B
FCPK B
11.03.
08:30
TFK Újezd nad Lesy
Starší žáci (U14)