TJ SK Satalice
3:6
[1:3]

Starší žáci podlehli v souboji o záchranu Satalicím.

Přední Kopanina - Do sedmnáctého kola své soutěže nastoupili v neděli dopoledne starší žáci FCPK. Jednalo se o duel na domácí půdě U Drahušky s týmem SK Satalice. Modročervení sídlí na jedenácté, tedy předposlední příčce, a soupeř byl před zápasem o místo nad nimi, se stejným počtem bodů. Šlo tedy o velmi důležitý zápas v boji o záchranu. Mnohem lépe však do utkání vstoupili hosté, kteří otevřeli skóre po čtvrt hodině hry, a v 21. minutě již měli tříbrankový náskok. Kopaňákům se do poločasu alespoň podařilo snížit. V druhé půli jako první vstřelily branku Satalice, a poté došlo k desetiminutovce, ve které se prosadili hned čtyři hráči. Nejprve dvakrát kopaninští, kteří tak snížili na 3:4, avšak následně si hosté vítězství pojistili góly na 3:5 a konečných 3:6.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole:

Další velmi důležitý zápas s týmem ze spodku tabulky jsme opět nezvládli. Dostáváme extrémě laciné góly, špatně vyhodnocujeme situace, hráči, kteří mají táhnout tým, tak ho netáhnou. Přitom tým Satalic nebyl žádný zázrak, ale na nás to bohužel stačilo a opět se projevilo, že kluci nemají vítěznou mentalitu. V takovémto zápase, kdy jde doslova o holé bytí v soutěži musí kluci jezdit po zadku a žrát trávu a ne, že ve dvacáté minutě tečete doma 0:3. Jediná světlá chvilka byla, když jsme se v 72. minutě dotáhli na rozdíl jediné branky, ale vše vzalo za své, když jsme v 77. minutě dostali nešťastný gól snad z 25 metrů mezi nohy našeho brankáře. V týdnu nás čeká velmi těžký soupeř z týmu Xaverova.

Slivenecký - Pokluda, Šálek, Flek, Tekushev - Hanus, Voska, Jeřábek, Škopek - Peřina, Buleca. Střídající: Čejka, Racek, Borůvka, Čihák, Semeraro. Trenér: Martin Skočdopole.

25. Čihák (1:3), 70. Jeřábek (2:4), 72. Čihák (3:4)