Zavřít
Aktuality
Výsledky | Rozpis
Týmy | Hráči
Kontakty
Partneři klubu
Najít v článcích
Tabulky
U Drahušky - denní menu
Restaurace U Drahušky
Klubová loga
Naši soupeři
Mapa | Google
Plná verze WWW
Zavřít
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
Tým:
-- Vše --
FCPK
FCPK B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
Starší přípravka (U11)
Mladší přípravka (U9)
Minipřípravka (U7)
Pardálové
R
V
Výsledky
2024 | 05
FC Zličín
1 - 3
●
FCPK
FCPK B
6 - 2
Slovan Bohnice
Starší žáci (U15)
2 - 4
●
SC Olympia Radotín
Starší přípravka (U11)
32 - 6
●
Jižní Město Chodov
Mladší přípravka (U9)
17 - 22
●
TJ AFK Slivenec
Sokol Kolovraty
3 - 0
●
Starší dorost (U19)
TJ Sokol Řepy
0 - 1
●
Mladší dorost (U17)
Sokol Bílá Hora
2 - 4
●
Mladší žáci (U13)
FCPK
6 - 0
●
FK Dukla Jižní Město
Starší přípravka (U11)
14 - 10
●
FK Středokluky
Starší přípravka (U11)
11 - 1
●
SK Střešovice 1911
Pardálové
5 - 1
TJ Chrustenice/Loděnice
Starší dorost (U19)
1 - 1
●
SK Nusle
Spartak Hrdlořezy
6 - 17
●
Starší přípravka (U11)
SK Třeboradice
1 - 1
FCPK
SK Uhelné sklady Praha
1 - 3
FCPK B
Spartak Hrdlořezy
22 - 37
●
Mladší přípravka (U9)
TJ Sokol Dolany
3 - 3
●
Pardálové
FCPK B
3 - 0
FK Meteor Praha VIII B
AFK Slavoj Podolí Praha
5 - 0
●
Starší dorost (U19)
AFK Slavoj Podolí Praha
4 - 0
●
Starší žáci (U15)
Starší přípravka (U11)
18 - 31
●
Sokol Kolovraty
TJ Sokol Řepy B
1 - 4
●
Mladší žáci (U13)
FCPK
3 - 0
●
SK Střešovice 1911
SK Union Vršovice
23 - 17
●
Mladší přípravka (U9)
TJ Březiněves
1 - 2
●
Mladší dorost (U17)
Starší žáci (U15)
0 - 3
●
SC Xaverov Horní Počernice o.s. C
FCPK
2 - 0
FK Dukla Jižní Město
Sokol Cholupice
0 - 1
FCPK B
Starší dorost (U19)
2 - 3
●
ČAFC Praha
Mladší žáci (U13)
7 - 1
●
SK Střešovice 1911 C
Mladší přípravka (U9)
26 - 25
SK Zbraslav
Starší žáci (U15)
3 - 6
●
TJ SK Satalice
Mladší dorost (U17)
1 - 0
●
FC Zličín
Sokol Královice
0 - 6
●
FCPK
SK Čechie Uhříněves
17 - 15
Starší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
22 - 31
●
Mladší přípravka (U9)
FK Újezd nad Lesy
28 - 24
●
Starší přípravka (U11)
2024 | 04
Pardálové
9 - 1
●
Sokol Lysolaje
FCPK B
1 - 2
TJ AFK Slivenec
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B
5 - 0
●
Mladší dorost (U17)
SK Dolní Chabry
2 - 1
●
Starší dorost (U19)
TJ Sokol Řepy
8 - 1
●
Starší žáci (U15)
Mladší žáci (U13)
3 - 3
●
1. FC Barrandov
Sportovní Akademie Praha
22 - 16
Mladší přípravka (U9)
FK Slavoj Vyšehrad
0 - 4
FCPK
SK Zbraslav
23 - 10
●
Starší přípravka (U11)
FCPK
3 - 0
●
Sokol Kolovraty
SK Aritma Praha B
4 - 2
FCPK B
Starší dorost (U19)
3 - 5
●
SK Čechie Uhříněves